Schoolvoetbaltoernooi op 16 april bij Witkampers in Laren
- Nieuws
- 10 april 2025
- Mattijs Janssen
LAREN - Ook dit jaar wordt het schoolvoetbaltoernooi georganiseerd bij voetbalvereniging Witkampers in Laren. Het toernooi vindt plaats op woensdagmiddag 16 april voor de groepen 3, 4, 5 en 6 van de basisschool. De uitnodigingen en speelschema’s zijn inmiddels verzonden naar de scholen in Almen, Barchem, Harfsen, Laren en Lochem. De wedstrijden worden gespeeld in mixteams van zes spelers. Het toernooi begint om 13.00 uur en de laatste wedstrijden eindigen rond 17.30 uur.
De organisatie nodigt leerkrachten, ouders, familieleden en andere belangstellenden van harte uit om een kijkje te komen nemen. De vooruitzichten zijn goed en de kiosk is geopend voor een drankje en een lekkere snack.

Mede mogelijk gemaakt door sponsoren
Zonder sponsoren zou het schoolvoetbaltoernooi niet kunnen plaatsvinden. Dit jaar wordt het toernooi mede mogelijk gemaakt door Plus Supermarkt Beuzel & Beuzel, Bakker Wijnand en nieuwkomer Fitness Factory. Dankzij hun bijdrage ontvangen alle kinderen een gezonde snack, een mooie prijs voor de winnaars, en gaat elke speler met een leuk presentje naar huis.
De jeugdactiviteitencommissie van de Witkampers heet iedereen van harte welkom op het sportcomplex aan de Holterweg 47.