Opletten! Scooterdieven actief in Zutphen

Opletten! Scooterdieven actief in Zutphen

In Zutphen zijn in drie dagen tijd drie verschillende scooters gestolen, waarvan twee door dezelfde persoon. Dit wordt gemeld op de Facebookpagina 'Je bent een Zutphenees als je..'

Afgelopen donderdag werd er in Zutphen een scooter gestolen. Vanaf een eetgelegenheid aan de Overwelving werd een scooter gestolen waarbij de eigenaar de dief snel achterhaald had. 'Ik heb afgesproken met deze jongens. Eenmaal aangekomen op de afgesproken locatie heb ik, samen met iemand anders gewacht op deze jongen. Zodra wij wisten dat het onze scooter was hebben wij in overleg met de politie de jongens staande gehouden', aldus een eigenaar op de Facebookpagina.

De twee dieven werden aangehouden en meegenomen naar het bureau. De volgende middag werd dezelfde dief opnieuw aangetroffen met een gestolen scooter. Opnieuw werd de politie op de hoogte gesteld en werd hij opnieuw aangehouden. 'Wees alert en leg uw scooter aan een kettingslot', meldt de eigenaar van de eerste gestolen scooter.

Zaterdag werd er opnieuw een gestolen scooter in Zutphen aangetroffen. Ditmaal lagen er onderdelen van de scooter ernaast. Bij de twee eerdere diefstallen was er ook sprake van losse onderdelen. Of het om dezelfde verdachte gaat, is niet bekend.

Op deze publicatie rust copyright.