Buurtbewoners zetten vraagtekens bij brand op woonwagenkamp

Buurtbewoners zetten vraagtekens bij brand op woonwagenkamp

Het is 7 januari 2017. Het jaar is net begonnen, maar vuurwerk mag niet meer afgestoken worden. Wanneer de brandweer denkt eindelijk weer wat rust te hebben na de jaarwisseling gaat het mis op het woonwagenkamp in Warnsveld. Een woonwagen brandt volledig uit. Anderhalf jaar later gaat het hier weer mis

Op precies dezelfde plek is binnen zo'n anderhalf jaar tijd twee keer brand. En dat is volgens de buurtbewoners vrij opvallend, denkt Alex: "Twee keer brand, tja, dat gaat niet zomaar lijkt me. Of er is opzet in het spel of er is iemand gewoon heel erg slordig." 

Bewoner

Vrijdagavond brandde een schuurtje uit op de grond waar de vorige keer ook brand was. Van het schuurtje is niks meer over, de woonwagen is flink beschadigd geraakt. Bij zoveel het schuurtje vrijdag als bij de woonwagen in 2017 sloegen de vlammen uit het dak. "Iemand moet het gewoon op die woonwagen gemunt hebben, lijkt het wel", zegt Mariannne. Volgens haar woonde er nog wel iemand. "Maar die zag je niet veel buiten." 

De politie is nog bezig met onderzoek naar de oorzaak van de brand. 

 

Op deze publicatie rust copyright.