Politie op (De) Dreef met snelheidscontroles
- Tientallen bekeuringen
- 9 mei 2018
- LokaalGelderland
ZUTPHEN - De Zutphense politie heeft in de afgelopen weken verschillende snelheidscontroles gehouden aan De Dreef in Zutphen. Dit omdat het een 30 kilometer zone is, en daar vaak niet aan gehouden wordt.
De politie heeft besloten pas te bekeuren bij 45 kilometer per uur. "Een marge van 15... die krijg je op de A12 niet", melden de dienders daarbij. Toch hebben ze tientallen bekeuringen uitgeschreven.
Reden
De politie kan de reden dat het een 30 kilometer zone is niet vertellen. "Wij weten het niet exact maar kunnen wel wat redenen bedenken", vertellen ze. Het is een straat met een fietsstroken ernaast, er staan woningen dicht op de weg, het speelparadijs Ballorig is aan deze weg en het is een drukke weg met veel fietsers.
Opletten
"Let op je snelheid: Op de Dreef maar ook op de andere wegen in Zutphen", luidt het advies van het korps.
