Deze vijf dure huizen kun je van binnen bekijken
- Geld
- 7 april 2018
- Jesse Sprikkelman
REGIO - De deuren staan weer open voor iedere nieuwsgierige buur! Zaterdag zijn de NVM Open Huizendagen in het hele land. Heb je geld zat? Of ben je stiekem benieuwd hoe dat ene grote huis in de buurt van binnen eruit ziet? Wij hebben een paar prachtige stulpjes op een rij gezet voor je. Oja, alle huizen kosten boven de miljoen!
Rijksstraatweg Warnsveld
Voor 1.125.000 euro heb je een Rijksmonument midden in het dorp Warnsveld. Het huis heeft een ruim koetshuis, een groot zwembad en een ruime tuin. Het pand is gebouwd in 1862 en gerenoveerd in 1995.
Lees verder onder de foto...

Lochemseweg Warnsveld
Voor 1.265.000 euro woon je tussen de bomen. Landgoed 'De Boswacht' maakt haar naam waar. Het land heeft een oprijlaan, een parktuin, een zwembad, een carport waar drie auto's onder kunnen, een bos en een vijver.
Lees verder onder de foto...

Badhuisweg Zutphen
Over smaak valt te twisten, maar voor 1.095.000 euro heb je een prachtig uitzicht die bijna iedereen wel kan waarderen. De hoofdentree zit op de bovensten verdieping. Er is onder andere een biljartkamer en een groot terras.
Lees verder onder de foto...

Arnhemsestraat Brummen
In het hart van Brummen kun je voor 1.195.000 euro een groot monuemntaal landhuis komen. Het huis is in 2000 gebouwd en heeft een grote tuin.
Lees verder onder de foto...

Plagweg Empe
De paardenliefhebber krijgt voor 1.225.000 euro een groot huis met een paardenhouderij. Het huis ligt verscholen in het kleine Empe (gemeente Brummen). Vooral voor de paarden is er veel ruimte.
