De brandweerkazerne die te weinig spuitgasten heeft
- Oeps
- 14 september 2017
- LokaalGelderland
BRUMMEN - Brandweer Brummen is op zoek naar nieuwe collega’s. Met name tijdens kantooruren is versterking van het korps heel erg welkom, melden ze.
Gezonde mannen en vrouwen van 18 tot 45 jaar die interesse hebben, kunnen tijdens een inloopavond op maandag 25 september in de brandweerkazerne aan de Oude Eerbeekseweg 44 in Brummen een kijkje nemen. Tussen 19.30 en 22.00 uur vertellen de brandweervrijwilligers meer over hun werk en verzorgen demonstraties.
Taken
Bij de brandweer denken mensen meteen aan het blussen van brand. Maar dat is niet alles. Ook bij ongevallen, incidenten met gevaarlijke stoffen en stormschades komt de brandweer in actie. De vrijwilligers bij de brandweer verlenen hulp aan mens en dier, onder niet-alledaagse omstandigheden en op onverwachte momenten. Dat doen ze in een hecht en gemotiveerd team. Vrijwilligers krijgen een goede opleiding en verzekering en een financiële vergoeding voor scholing, oefeningen en uitrukken.
