Brummenaar die stiefkinderen zou mishandelen vrijgesproken
Foto ter illustratie.

Brummenaar die stiefkinderen zou mishandelen vrijgesproken

Onvoldoende wettig en overtuigend bewijs was de reden voor de vrijspraak. Brummenaar Antonie K. werd verdacht va het jarenlang mishandelen van zijn stiefdochters.

De meisjes zijn inmiddels 10 en 11 jaar. Ze moesten in opdracht van de stiefvader allerlei klusjes doen. Bijvoorbeeld wc’s schoonmaken, dweilen en bier halen. Als het niet goed gebeurde volgen er klappen. Zowel van de stiefvader als van de moeder.

School
De zaak kwam aan het licht nadat er een voorlichtingsvideo in de klas van één van de meisjes getoond werd. Ze vertelde dat ze zelf thuis geslagen werd. De school greep direct in en alarmeerde de hulporganisaties.

Volgens de rechtbank was er onvoldoende bewijs. Alleen de meisjes zelf konden vertellen over de mishandeling. De moeder is een tijd lang spoorloos geweest omdat ze dakloos was, maar mag zich later dit jaar verantwoorden voor de rechter.

Op deze publicatie rust copyright.