Nieuwe Zutphenseweg (N346) geopend voor verkeer
- 3 juni 2017
- LochemsNieuws
LOCHEM/WARNSVELD - De Zutphenseweg (N346) is sinds vrijdagmiddag weer open. LochemsNieuws reed van de rotonde bij Warnsveld naar de rotonde bij het Staring College/De Beemd bij Lochem.
Conclusie: mooi strak asfalt en een dubbele doorgetrokken streep in het midden. Inhalen kun je vergeten, maar dat waren we al gewend. Landbouwverkeer mag er niet op dus dat zal je niet in de weg zitten.
Wat onderweg opvalt is dat verkeer/fietsers op de eveneens vernieuwde parallelweg annex fietspad ter hoogte van de golfbaan voorrang moet verlenen aan verkeer dat vanaf de golfclub komt. Een oplettende lezer zette daar eerder al een foto van op de Facebookpagina van LochemsNieuws (zie hieronder).
Het allerlaatste stukje van de weg, voor de aansluiting op de rotonde bij het Staring College is nog niet helemaal af. Daar ontbreekt nog een stukje deklaag.
