Brandweer rukt groot uit voor brandende plantjes
- 27 mei 2017
- LokaalGelderland
BRUMMEN - De brandweer is zaterdagmiddag met veel materiaal uitgerukt voor een brand op een winkel in Brummen. De melding werd gedaan bij een winkel aan de Zutphensestraat aan de kant van Rhienderen.
Bewoners van de bovenwoning hadden zwarte rook gezien. Zij konden het niet thuisbrengen, en ook de naastgelegen snackbar kon geen brand vinden. Het bleek om plantjes te gaan die vermoedelijk door de warmte in de brand zijn gevlogen, aldus een woordvoerder van de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland (VNOG). De eigenaar heeft de brand zelf geblust, nog voordat de brandweer arriveerde. De brandweer heeft het pand geventileert.
Volgens een verslaggever ter plaatse was er vanaf de straat weinig te zien. De brandweer kwam met vijf wagens ter plaatse.
#Brummen #brand #Zutphensestraat brand in winkel. 2 brandweerwagens en hoogwerker gaan ter plaatse.
— VNOGregio (@VNOGregio) May 27, 2017
#Brummen #cafetaria #brand Brand geweest op het platte dak in een plantenbak. Brand is met eigen middelen geblust. Dakleer is beschadigd.
— VNOGregio (@VNOGregio) May 27, 2017
