Verwarring bij automobilisten door afzetten Groenmarkt tijdens Bevrijdingspop
- 9 mei 2017
- LokaalGelderland
ZUTPHEN - Veel automobilisten kwamen vrijdag vast te staan in de Lange Hofstraat. Dit omdat er niet goed aangegeven was dat de Lange Hofstraat afgesloten was.
De omleiding, die ingesteld is omdat er werkzaamheden op de IJsselkade zijn, leidde bestuurders naar de Lange Hofstraat. Een bord aan het begin van de straat gaf aan dat die afgesloten is door het evenement wat op dat moment plaatsvond op de Groenmarkt. Maar omdat de omleidings-borden er nog gewoon stonden, en het extra bord pas verderop stond, reden toch veel auto’s en vrachtwagens de straat in. Met een chaos als gevolg.
Lees verder onder de foto...
De gemeente geeft de onduidelijkheid toe: “Ik heb begrepen dat deze situatie alleen op vrijdag bestond. Toen was de Groenmarkt afgesloten vanwege het Bevrijdingsfestival. Het is voor ons dus een aandachtspunt bij evenementen op ’s-Gravenhof/Groenmarkt om al vanaf de rotonde aan te geven dat de Groenmarkt/’s-Gravenhof is afgesloten. Dit was ook al bij de afdeling verkeer doorgekomen en zal worden meegenomen” aldus een woordvoerder van de gemeente.
