Dertig G-toppers genieten van bijzondere clinic  bij KVZ

Dertig G-toppers genieten van bijzondere clinic bij KVZ

Na de grote clinic voor jeugdkorfballers, waar op 19 april 225 jongens en meiden aan mee deden, volgde op woensdag 3 mei de clinic voor G-korfballers. De trainer/coach van DOS’46, Daniël Hulzebosch, en drie topkorfballers van diezelfde club uit Nijeveen, Fenna de Jong, Bastiaan Nijmeijer en Geertje Hoekstra, verzorgden deze bijzondere training .

Er deden  30 ervaren en minder ervaren G-korfballers mee. Naast spelers van het eigen G-team van korfbalvereniging KVZ, waren er G-korfballers van Devinco uit Deventer en ASVD uit Dronten, en deden er andere geïnteresseerde G-sporters uit Zutphen mee van jong tot oud.  

De vier toppers van DOS’46 maakten er, samen met de eigen begeleiders van KVZ, vol enthousiasme een groot succes van. Met alle oefeningen was per groepje een medaille te winnen, die echter pas in ontvangst mocht worden genomen na het zingen van het eigen kampioenslied. Ook vanavond stond het plezier in het samen sporten centraal, terwijl de korfbaltechniek gelijkertijd werd getraind.

Initiatiefneemster Susan Wiltink, één van de G-toppers van KVZ, straalde toen zij de vier trainers mocht bedanken met een bos bloemen: “Ik ben trots op mezelf dat ik dit voor elkaar heb gekregen. We hebben allemaal genoten van deze avond. Ik wist dat Daniël dit op een hele leuke manier zou doen en dat klopte ook precies.” 

Daniël Hulzebosch na afloop: “Ik geef niet veel clinics meer, maar deze was fantastisch en uniek om te doen. Wat een enthousiasme en plezier bij alle deelnemers. Daar gaat het om bij het korfballen.” Fenna de Jong heeft geen moment getwijfeld om met Daniël mee te komen en vond het heerlijk om weer met de G-toppers van KVZ aan de slag te zijn: “Met heel veel plezier heb ik het G-team een aantal jaar getraind. Toen ik zelf 3 jaar gelden bij DOS’46 ging korfballen, kon in dat niet meer combineren. Ik mis het soms wel en vond het daarom fantastisch om vanavond met Daniël mee te komen om met deze grote groep G-sporters te korfballen bij KVZ.” 

 

Op deze publicatie rust copyright.