Zutphense Bruno mocht winnares Amstel Gold Race kussen
Bruno (rechts) mocht de winnares (midden) kussen.

Zutphense Bruno mocht winnares Amstel Gold Race kussen

Een rondemiss kent iedereen wel. Maar de mannelijke vorm ervan is vrij uniek! De Zutphense Bruno Bobbink mocht de eerste ‘rondemister’ zijn. Dit tijdens de Amstel Gold Race zondag. 

Er werd een verkiezing gehouden tot rondemister. Dit na idee van oud-wielrenster Leontien van Moorsel. In een filmpje op Facebook wordt aan diverse wielrensters uit het profpeloton gevraagd waar een zogenaamde rondemister aan moet voldoen. 

De Zutphense Bruno besloot snel mee te doen: “Ik heb meteen een filmpje gemaakt waarin ik laat zien perfect te voldoen aan de eisen die de wielerdames stellen aan hun ideale rondemister” vertelt hij aan Omroep Gelderland. Die kus moet volgens hem wel goed komen: “Ik ben pas getrouwd, toen is het ook goed gegaan met de kus.”

Op het podium mocht hij de winnares van de Amstel Gold Race, Anna van der Breggen (26), kussen. 

Op deze publicatie rust copyright.