Volle straten in Brummen tijdens Pinkstermarkt

Volle straten in Brummen tijdens Pinkstermarkt

BRUMMEN - Het voorspelde slechte weer hield de bezoekers niet tegen. Het was druk in de straten van het centrum van Brummen tijdens de jaarlijkse Pinkstermarkt.

Boeken, planten, kunst en eten. Het was allemaal te vinden op de kraampjes. Op de gehele markt stonden circa 250 kraamhouders met hun koopwaar. Nieuw dit jaar was de muziek op het Marktplein. Elk jaar was er al wel muziek te vinden op de markt, maar dit jaar was er een speciale muziektent op het Marktplein en een podium bij de oude kerk. Tevens vond daar het ’Shantykorenfestival’ plaats, georganiseerd door Shantykoor de IJsselbloei.

50.000
De organisator vertelde eerder dit jaar dat hij het evenement een meer landelijke uitstraling wilde geven en op maar liefst 50.000 bezoekers rekende uit heel het land. Echter kwam het grootste deel van de bezoekers uit Brummen en omstreken. Het is nog niet bekend of het evenement ook de verwachte 50.000 bezoekers heeft gehaald.

Op deze publicatie rust copyright.