Speelgoedbeurs in Laren

Speelgoedbeurs in Laren

Op vrijdag 7 en zaterdag 8 november organiseert de Speel-o-Theek in Laren een speelgoedbeurs in de hal van OBS De Branink. Hiermee krijgt speelgoed niet alleen een tweede leven: inwoners en kinderen uit Laren en omgeving kunnen hier goed speelgoed vinden voor een leuke prijs. En met de feestdagen voor de deur is dat natuurlijk extra fijn.

Het inbrengen van speelgoed kan op vrijdag 7 november van 17.00 tot 19.00 uur. De verkoop vindt plaats op vrijdagavond van 20.00 tot 21.00 uur en op zaterdag 8 november van 09.30 tot 11.30 uur.

De opbrengst wordt verdeeld tussen de inbrenger en de Speel-o-Theek. Met het deel van de opbrengst voor de Speel-o-Theek wordt nieuw speelgoed aangeschaft voor het uitleen-assortiment. Overgebleven speelgoed gaat naar een goed doel.

Reageren? Mail de redactie via [email protected].
Op deze publicatie rust copyright.