Op pelgrimstocht bij 't Haveke in Eefde
- Nieuws
- 23 mei 2025
- LokaalLochem
EEFDE - Update:
De Havekedienst zal morgenochtend, door de weersomstandigheden, niet plaatsvinden op het landgoed 't Haveke, maar in de kerk van Eefde. De wandeling voorafgaand aan de dienst gaat door, voor wie dat wil.
Op zondag 25 mei ben je van harte welkom bij de Haveke-dienst op landgoed ’t Haveke in Eefde. Deze openluchtdienst heeft als thema ‘Op pelgrimstocht’ en wordt georganiseerd door de protestantse kerken van Gorssel-Epse-Eefde, Almen, Harfsen en de RK kerk in Joppe.
De wandeltocht start om 09.30 uur, maar wandelaars verzamelen zich al om 09.00 uur bij de Ontmoetingskerk in Eefde. Van daaruit begint om 09.15 uur een korte pelgrimswandeling van ongeveer 1,5 kilometer naar de plek van de dienst. Onderweg ontvangt men een kleine opdracht, passend bij het thema. De terugweg na afloop van de dienst kan waarschijnlijk rechtstreeks.
Voorgangers tijdens deze bijzondere viering zijn ds. Gertjan de Pender en Willem Achtereekte.