Serieus nieuws van Mañana Mañana
- Nieuws
- 28 mei 2023
- LokaalLochem
LAREN - Het eerste paaltje zit inmiddels in de grond en de opbouw is begonnen van het festival Mañana Mañana. Levensgenieters kunnen over een kleine twee weken weer genieten op landgoed Oolde in Laren.
Wat begon in Hummelo, verhuisde naar Vorden en zal nu voor de tweede keer plaatsvinden op landgoed Oolde aan de Ooldselaan in Laren. Het kleinschalige festival in de regio met bijzonder theater, nieuwe en verrassende muziek van onontdekte pareltjes en gevestigde namen.
Camping of pendelbus
Waar de één kiest om heerlijk vier dagen op het feestterrein te blijven kamperen, gaat een ander weer liever een dagje uit. Landgoed Oolde heeft een prachtige ligging midden in de Larense bossen, ver weg van de grijze massa. Het festival is echter ook goed bereikbaar vanaf het station in Lochem met de pendelbus.
Geen oppas?
Op Mañana Mañana hoef je niet aan de oppas te denken, want dit festival is niet alleen voor ouders. Ook voor kinderen is er meer dan genoeg te doen. En kinderen tot 1.10M hebben zelfs gratis toegang. Voor kinderen boven de 1.10M en tot 15 jaar, zijn er speciale dagkaarten. Er kan geklommen en geklauterd worden of een hun eigen fiets schilderen. Verder is er nog veel meer te beleven voor de kinderen.
Wat is er nieuw dit jaar?
Er is dit jaar een hoop nieuw op het festival. Wat allemaal?
- Nieuw podium Kakofonia. In een opvallende, koepelvormige tent wordt straks een non-stop spektakel van DJ-sets en jamsessies met geweldige muzikanten afgetopt met een oogstrelende lichtshow.
- De Hip Glitterdisco. In samenwerking met de Hip uit Deventer, komt er een nieuw, exclusief nachtprogramma.
- Wandelen met Tim Knol en de Wandelclub. Singer-songwriter Tim Knol zal zich op vrijdag en zaterdag in verschillende gedaantes het festivalterrein bewandelen. Niet alleen als muzikant, maar ook als muzikale wandelgids.
Noaberschap
Het achterhoekse Noaberschap staat hoog in het vaandel bij het festival. Zo worden alle inwoners van Gemeente Lochem uitgenodigd om buurt te komen maken op Mañana Mañana Mañana op donderdag 8 juni vanaf 18.00 uur. Een aantal weken geleden kreeg iedereen al een uitnodiging in de brievenbus. Voor de mensen die hem gemist hebben, de uitnodiging kun je ook bij de onderstaande plekken halen.
- Lochem: Plus, Jumbo, Albert Heijn, VVV, gemeentehuis
- Laren: Plus
- Harfsen: Spar
- Gorssel: Jumbo
- Eefde: Plus
Serieus bericht
“Net als veel festivals heeft Mañana Mañana het moeilijk. Er worden te weinig kaarten verkocht en we dreigen te veel in de rode cijfers te komen. Hiermee komt het voortbestaan van ons kleine en coole festival in de Achterhoekse natuur in gevaar.” Dit is het bericht dat het festival op haar social media plaatste. Festival Mañana Mañana heeft te maken met een tegenvallende kaartverkoop. Het vierdaagse festival zal dit jaar wel gewoon doorgaan. “Uiteraard hopen we dat dit niet de laatste Mañana Mañana-editie zal zijn en kunnen we in de laatste weken nog veel bezoekers blij maken met een kaartje.”
Mañana Mañana brengt niet alleen één van de mooiste en leukste festivals naar onze gemeente, het haalt daarmee ook veel mensen naar onze regio toe. Lokale campings zitten dit weekend extra vol met gasten voor het festival en ook andere ondernemers hebben veel baat bij het plaatsvinden van dit festival. Wil jij nu ook dat dit festival ook de komende jaren nog in Laren plaatsvindt? Er zijn veel verschillende kaarten verkrijgbaar, van dagkaarten, tot villages. Voor meer informatie en kaarten kijk hier.