Opgelet! Ook punaise-ballen gevonden in Kappersebos Warnsveld
- Gevaarlijk voor honden
- 31 januari 2021
- Jesse Sprikkelman
WARNSVELD - Hondenbezitters hebben vleesballetjes met punaises gevonden in het Kappersebos in Warnsveld. Eerder werden ze al gevonden op Het Grote veld, een natuurgebied tussen Vorden en Lochem.
De hondenhater lijkt zijn 'werkgebied' groter gemaakt te hebben. Op social media maken verschillende mensen melding van de brute daad. Op het Grote Veld is al één hond gewond geraakt, omdat hij het balletje opgegeten had.
De 'gehaktballetjes', zoals de politie ze noemt zijn wit van kleur. Mocht je er één vinden zou het erg helpen om deze direct op te ruimen. Meld het ook bij de politie of gemeente, zodat in kaart gebracht kan worden hoeveel er verspreid zijn.
Wie doet zoiets?
Weet je welke hufter het verspreid? Meldt het direct aan de politie via 0900-8844. Dierenmishandeling is namelijk hartstikke strafbaar.
Heb je op een andere plek zo'n bal gevonden? Laat het weten via [email protected].
Dit bericht bekijken op Instagram