Andres Rodriguez bijna een maand in coma: Vrienden nog dagelijks in tranen
- 5 augustus 2017
- LokaalGelderland
ZUTPHEN - Het is al bijna een maand geleden. De aanval op de Warnsveldse Andres Rodriguez. De 26-jarige ligt nog steeds in coma.
Zijn situatie wordt maar niet beter. En daar zijn zijn vrienden erg kapot van. Glenda Veenstra is een van de vriendinnen van Rodriguez. Ze is er kapot van. "Ik huil nog iedere dag. De dagen duren lang" vertelt ze. "Het is echt heel erg zwaar. We moeten ons er doorheen trekken."
Actie
Veenstra heeft ook, om de tijd te doden maar vooral om te helpen, een actie op touw gezet. Haar eerste actie was om geld op te halen om de Oma en Tante van Rodriguez in Nederland te krijgen. Dat is haar snel gelukt! De vliegtickets konden betaald worden, en de familieleden zijn nu in het land. Haar tweede doel is om een verblijf te kunnen betalen voor de ouders van Rodriguez dichtbij het ziekenhuis in Zwolle, waar hij ligt.
De familie van de Warnsvelder wil niet op de situatie van ingaan. Zij stellen alle privacy op prijs.
Bekijk ook: Het dossier over de mishandeling