Proef de passie van Italië in Lochem
- Nieuws
- 3 juli 2023
- LokaalLochem
LOCHEM - Vanaf 6 mei 2023 kun je aan de Walderstraat 26 genieten van Italiaanse delicatessen bij Ronalds Italië. Er wordt enkel met Italiaanse topproducten gewerkt, die niet via de normale kanalen te verkrijgen zijn. Van de beste pasta tot geweldige wijnen.
Ronald Enklaar heeft al sinds zijn kinderjaren een grote voorliefde gehad voor Italië en Italiaans eten. “Dat is met de paplepel bij mij ingegoten. Als klein jochie ging ik altijd al met mijn ouders op vakantie naar Italië. Vooral Toscane en de Dolomieten.” Later is hij met zijn gezin in Italië gaan wonen. Gewoon het roer omgooien. “We zijn uitgekomen in Le marche in de plaats Acqualagna. Hier hebben we jaren gewoond en ben ik begonnen met het verhuren van vakantiewoningen, wat een groot succes bleek te zijn.” Zijn passie voor Italië en alles wat ermee te maken heeft is daardoor alleen maar groter geworden.
Ronald is al jaren werkzaam in de reisbranche. Voornamelijk als oprichter en directeur van Le Marche Activities BV. Een organisatie die zich richt op de verhuur van vakantiewoningen in diverse regio’s in Italië. Het bedrijf is door de jaren heen enkel maar gegroeid en inmiddels werkt Ronald met een team van professionals samen om veel mensen te helpen met het vinden van een leuke vakantie locatie in Italië.
De groei van het bedrijf had ook een keerzijde, vooral voor Ronald zelf. “Ik kwam bijna niet meer toe aan hetgeen ik het allerleukste vind, het vinden en bezoeken van de mooiste locaties, rondreizen door Italië, genieten van de Italiaanse culinaire hoogstandjes en het adviseren aan de gasten.” Daarom is hij begonnen met het nieuwe merk Ronalds Italië!. Ronalds Italië is meer dan alleen een site met prachtige vakantiewoningen, die Ronald zelf heeft geselecteerd en goedgekeurd. “Ronalds Italië staat voor alles wat Italië zo’n geweldig vakantieland maakt. Maar dan wel door mijn bril.” Ronald neemt je mee op reis door Italië. Onder andere door zijn ervaringen te delen via Facebook en YouTube. En dit gaat niet alleen over de prachtige vakantiehuizen die bezocht worden, maar ook over de prachtige natuur, mooie steden en fantastische restaurants. Dit resulteert in een enorme hoeveelheid aan tips over waar naar toe te gaan en wat te doen in het mooie Italië. Dus volg Ronalds Italië op Facebook en Youtube voor de beste Italie tips.
Van Italië naar Lochem
Met Ronalds Italië neemt hij ons nu, niet alleen naar de mooiste plekjes in Italië, maar brengt hij ook het Italië gevoel ook bij ons thuis. “Deze site en winkel zijn ontstaan om onze gasten die een vakantiewoning hebben geboekt bij Ronalds Italië, het gehele jaar door het Italië gevoel te kunnen geven.” Echter is de Italiaanse delicatessen winkel nu al veel meer geworden dan alleen dat. Alle producten zijn door Ronald zelf geselecteerd en beproefd, of geproefd. “Ik hoop dat jullie net zo kunnen genieten van deze heerlijke Italiaanse producten als ik zelf.” Heb je zelf suggesties, aarzel niet en neem contact op met Ronald.