Militaire oefeningen in onze gemeente

Militaire oefeningen in onze gemeente

Van 27 tot en met 30 maart 2023 loop je de kans om militairen van de Koninklijke Landmacht tegen te komen in onze gemeente Lochem. De militairen houden een oefening waarbij verkenningsgroepen getraind worden.

Het gaat om een eenheid van 60 personen. Als ze van privéterrein gebruikmaken, wordt dit vooraf met de eigenaar overlegd. Dit gebeurt ook als de route op privéterrein over onverharde wegen leidt.

Schade door de oefening

Is er ondanks alle voorzorgsmaatregelen door de oefening schade ontstaan aan jouw privéterrein? Noteer dan zoveel mogelijk gegevens, zoals eenheid, kenteken voertuig, datum en tijd, plaats, soort schade. Je kunt de schade melden bij het Ministerie van Defensie, Sectie claims Ministerie van Defensie, Postbus 90004, 3509 AB Utrecht. Of via [email protected], (030) 218 04 20.

Reageren? Mail de redactie via [email protected].
Op deze publicatie rust copyright.