Zutphense kringloopwinkel HAND organiseert Benefiet

Zutphense kringloopwinkel HAND organiseert Benefiet

Op woensdagavond 31 mei organiseert de Zutphense H.A.N.D. een speciale avond waarbij zij een aantal goede doelen in het zonnetje zet die de stichting de afgelopen periode heeft gesponsord. 

De Zutphense Hand is al meer dan veertig jaar een begrip in Zutphen. Met de vele enthousiaste vrijwilligers zamelt zij via de kringloopwinkel aan de Kolenstraat geld in voor goede doelen, oftewel ‘Hulp Aan Noodlijdende Derden’. De manier waarop zij goede doelen kiest en steunt, wil Hand graag aan u presenteren.

Zo vertellen een aantal goede doelen die steun van Hand hebben ontvangen over hun project en zal wethouder Coby Pennings haar ervaringen vertellen met het begin van de Hand, waar haar vader, marktkoopman Hanemaaijer, de basis voor heeft gelegd. De goede doelen nemen u mee langs Azië, Afrika en natuurlijk Zutphen. Met een beetje geluk wordt op de avond zelf live contact gemaakt met David Koning in Griekenland.

De avond is voor iedereen die altijd al benieuwd is geweest naar de Hand en haar doelen. Ook organisaties die zelf steun kunnen gebruiken zijn van harte welkom. Na de presentaties is er gelegenheid om te netwerken met andere goede doelen en met het bestuur van de Zutphense Hand. 

 

Reageren? Mail de redactie via [email protected].
Op deze publicatie rust copyright.