Schouwburg Lochem en Filmhuis Lochem bieden gratis kinderfilms aan in elke schoolvakantie

Schouwburg Lochem en Filmhuis Lochem bieden gratis kinderfilms aan in elke schoolvakantie

Vanaf december trakteert Filmhuis Lochem – onderdeel van Schouwburg Lochem -  alle kinderen uit de gemeente Lochem in iedere schoolvakantie op een gratis kinderfilm. Met dit initiatief wil de schouwburg ervoor zorgen dat ieder kind, ongeacht achtergrond of portemonnee, in de schoolvakantie iets leuks kan beleven.

Wij vinden dat elk kind recht heeft op ontspanning en plezier tijdens de vakantie,” zegt Mirjam Radstake, directeur van Schouwburg Lochem. “Cultuur en film kunnen een bron van verwondering en inspiratie zijn. Daar willen we graag iets aan bijdragen – voor álle kinderen in onze gemeente.”

De aftrap vindt plaats in de kerstvakantie op dinsdagmiddag 23 december, met de vertoning van de geliefde familiefilm: Dikkie Dik 2, een film voor alle leeftijden. Vervolgens worden er iedere schoolvakantie een gratis kinderfilm vertoont.

In de voorjaarsvakantie - op woensdagmiddag 18 februari - staat de komische film Bad Guys 2 op het programma. De filmvoorstellingen zijn bedoeld voor kinderen tot en met 12 jaar. Ouders en verzorgers zijn uiteraard ook welkom. Maar reserveer wel een ticket via www.schouwburglochem.nl om zeker te zijn van een plek in de zaal. 

Meer informatie over de exacte data en filmtitels wordt binnenkort bekendgemaakt via de website van Schouwburg Lochem en de sociale media-kanalen van de schouwburg.

Reageren? Mail de redactie via [email protected].
Op deze publicatie rust copyright.